UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
do tego wyżej. .. .. jak mam imieniny lub urodziny to umawiam się z mężem kto pije-tak aby dzieci zawsze byly pod opieką dorosłego trzeźwego- a poza tym nie upijam się jak świnia skoro mam dzieci-nie muszą oglądać matki czy ojca w takim stanie-to się nazywa świadome rodzicielstwo bo w końcu dzieci wychowujemy a nie hodujemy!!!
annaczer