UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
do tego wyżej. .. .. jak mam imieniny lub urodziny to umawiam się z mężem kto pije-tak aby dzieci zawsze byly pod opieką dorosłego trzeźwego- a poza tym nie upijam się jak świnia skoro mam dzieci-nie muszą oglądać matki czy ojca w takim stanie-to się nazywa świadome rodzicielstwo bo w końcu dzieci wychowujemy a nie hodujemy!!!
annaczer