UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na fromborskiej nie da sie jechać 50km/h po za tym inni kierowcy, pokazujcie że stoi policja mignij światłami co ci szkodzi.

Jeden ze słapanych

Anuluj