UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na fromborskiej nie da sie jechać 50km/h po za tym inni kierowcy, pokazujcie że stoi policja mignij światłami co ci szkodzi.
Jeden ze słapanych
Na fromborskiej nie da sie jechać 50km/h po za tym inni kierowcy, pokazujcie że stoi policja mignij światłami co ci szkodzi.
Jeden ze słapanych