UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A pamietacie jak Bronek Borewicz z serialu,w Krakowie ,po pijaku,jednokierunkowa,pedzil pod prad,wtedy nalezal do SLD teraz chyba do PO,ale jako dobro narodowe dostal tylko symboliczna karke.Cyklista Garbusiarz.Pozdro
Zbyszek 1