UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Cały czas się dziwię, że pisze się, gdzie policjanci nie byli a ja wciąż ich nie widzę w miejscach, gdzie notorycznie łamane są przepisy w pobliżu Elbląga. Trzeba będzie chyba poprosić min. Brudzińskiego może on w końcu przyjedzie i zrobi porządek!