UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Cały czas się dziwię, że pisze się, gdzie policjanci nie byli a ja wciąż ich nie widzę w miejscach, gdzie notorycznie łamane są przepisy w pobliżu Elbląga. Trzeba będzie chyba poprosić min. Brudzińskiego może on w końcu przyjedzie i zrobi porządek!