UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym o 50 km nie powinno być 500 złotych mandatu a 5000.To by szybko się nauczyli jeździć normalnie :)

kapusta

Anuluj