UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym o 50 km nie powinno być 500 złotych mandatu a 5000.To by szybko się nauczyli jeździć normalnie :)
kapusta
Za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym o 50 km nie powinno być 500 złotych mandatu a 5000.To by szybko się nauczyli jeździć normalnie :)
kapusta