UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@kapus - Jakim osłem trzeba być, aby popierać tak nieodpowiedzialne i niebezpieczne dla wszystkich nazwijmy to wyścigami głupoty. Quady są, ale nie dla głupków!


Anuluj