UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W sumie nie trzeba jechać do lasu, żeby znaleźć amatorów nielegalnych jazd quadami. Takich często spotkacie w miejscowości Wiktorowo, czasami jeżdżą jak nienormalni, większość to są małoletni szukających niebezpiecznych wrażeń na drogach publicznych.


Anuluj