UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W sumie nie trzeba jechać do lasu, żeby znaleźć amatorów nielegalnych jazd quadami. Takich często spotkacie w miejscowości Wiktorowo, czasami jeżdżą jak nienormalni, większość to są małoletni szukających niebezpiecznych wrażeń na drogach publicznych.