UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przy wjezdzie do Bazantarni koło muszli sa znaki a i tak jada dalej obok działek prosto w las i przez. I nikt ich nie kontroluje że parkują w lesie i jadą.
Przy wjezdzie do Bazantarni koło muszli sa znaki a i tak jada dalej obok działek prosto w las i przez. I nikt ich nie kontroluje że parkują w lesie i jadą.