Wybrany wątek opinii

W sumie nie trzeba jechać do lasu, żeby znaleźć amatorów nielegalnych jazd quadami. Takich często spotkacie w miejscowości Wiktorowo, czasami jeżdżą jak nienormalni, większość to są małoletni szukających niebezpiecznych wrażeń na drogach publicznych.
(2018.08.06)
jakim oslem trzeba byc zeby kapowac na wlasnych znajomych
kapus (2018.08.06)
@kapus - Jakim osłem trzeba być, aby popierać tak nieodpowiedzialne i niebezpieczne dla wszystkich nazwijmy to wyścigami głupoty. Quady są, ale nie dla głupków!
(2018.08.06)
qlady sa po to zeby szalec u uprawiac sporty motorowe, a kim ty jestes zeby oceniac umiejetnosci kierujacych baranie
kapus (2018.08.07)
Powrót do komentarzy