Wybrany wątek opinii
W sumie nie trzeba jechać do lasu, żeby znaleźć amatorów nielegalnych jazd quadami. Takich często spotkacie w miejscowości Wiktorowo, czasami jeżdżą jak nienormalni, większość to są małoletni szukających niebezpiecznych wrażeń na drogach publicznych.
Do moderacji
Odpowiedz
8
0
jakim oslem trzeba byc zeby kapowac na wlasnych znajomych
Do moderacji
Odpowiedz
2
11
@kapus - Jakim osłem trzeba być, aby popierać tak nieodpowiedzialne i niebezpieczne dla wszystkich nazwijmy to wyścigami głupoty. Quady są, ale nie dla głupków!
Do moderacji
Odpowiedz
11
1
qlady sa po to zeby szalec u uprawiac sporty motorowe, a kim ty jestes zeby oceniac umiejetnosci kierujacych baranie
Do moderacji
Odpowiedz
1
0