Jechał na amfetaminie, spowodował trzy kolizje
32-latek najpierw uderzył w lawetę, potem w fiata uno, a zatrzymał się na sygnalizatorze (fot. MS)
32-letni Paweł P., który jednego wieczoru spowodował 3 kolizje na ul. Brzeskiej był pod wpływem środków odurzających. Kierowany przez niego vw passat uderzył w lawetę, fiata uno oraz sygnalizator świetlny. Mężczyzna odpowie za szereg wykroczeń w ruchu drogowym oraz za posiadanie narkotyku. Policjanci znaleźli przy nim foliowe zawiniątko z niewielką ilością amfetaminy.