Jechał na amfetaminie, spowodował trzy kolizje

12
20.09.2015
Jechał na amfetaminie, spowodował trzy kolizje
32-latek najpierw uderzył w lawetę, potem w fiata uno, a zatrzymał się na sygnalizatorze (fot. MS)
32-letni Paweł P., który jednego wieczoru spowodował 3 kolizje na ul. Brzeskiej był pod wpływem środków odurzających. Kierowany przez niego vw passat uderzył w lawetę, fiata uno oraz sygnalizator świetlny. Mężczyzna odpowie za szereg wykroczeń w ruchu drogowym oraz za posiadanie narkotyku. Policjanci znaleźli przy nim foliowe zawiniątko z niewielką ilością amfetaminy.
To pod jej wpływem był 32-latek, który w piątek (18 września) wieczorem szarżował samochodem po ul. Brzeskiej. Jego przejazd zakończył się na sygnalizatorze świetlnym. Jak się okazało mężczyzna nie miał uprawnień do kierowania autem, samochód nie był jego a co więcej on sam znajdował się pod wpływem amfetaminy. Ponadto odpowie także za jej posiadanie. 32-latek był już wcześniej notowany za inne przestępstwa. W lipcu miał zatrzymane prawo jazdy za jazdę po użyciu alkoholu. Teraz na jego konto dojdzie szereg wykroczeń oraz przestępstwo posiadania narkotyku. Za ten czyn może mu grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności oraz grzywna do 5 tysięcy złotych. Dodatkowo, ukaranie go nie zamyka drogi pokrzywdzonym w zdarzeniu do wystosowania wobec sprawcy powództwa cywilnego za poniesione straty.
   
podkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Spokojnie, posiedzi rok, albo dostanie zawiasy. Tym razem nie udało mu się nikogo zabić, ale jeszcze całe życie przed nim. Jeszcze nie raz narobi strat.
(2015.09.20)

info

16  
  0
I gdzie te głąby co pisali że mu przewód pękł hamulcowy? żeby go nie oskarżać bo to za wcześnie pękł to wam mózg głąby macie swojego niewinnego kierowce.
TakJest (2015.09.20)

info

13  
  2
Do 3 lat jaja jakieś doje. .ać głąbowi żeby zapamiętał do końca życia
bynio199 (2015.09.20)

info

13  
  0
Najpier nich policja weźmie sie za dilerów bo na starówce ze3 mieszka
(2015.09.20)
To jak wiesz gdzie mieszkają to daj cynk policji ale pewnie boisz się to zrobić i nie pomożesz oczyszczać Elbląga z dealerów
gość123456 (2015.09.20)
Powództwo cywilne w buty sobie można wsadzić.
(2015.09.20)

info

6  
  0
Jechał na amfetaminie!??? A co to za Pojazd Panie Redaktorze????
zawadziak (2015.09.20)

info

3  
  0
Niestety sprawca przeżył. Wysłać do Donbasu razem z rodzicami, żeby nie płodzili takiego ścierwa. Braci, siostry też zutylizować na wszelki wypadek.
sedziadredd (2015.09.21)

info

1  
  0
panie komisarzu po to właśnie właściciel pojazdu płaci oc, żeby poszkodowani nie musieli się użerać z pijanym kierowcą.
(2015.09.21)

info

0  
  0
za odsiadkę i koszty dochodzenia i sprawy w sądzie powinien płacić więzień, za każdy dzień po prawomocnym wyroku, jeżeli nie ma z czego, to zagonić do roboty. Przede wszystkim dieta bardzo niskokaloryczna!!!
(2015.09.21)

info

2  
  0