UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To jak wiesz gdzie mieszkają to daj cynk policji ale pewnie boisz się to zrobić i nie pomożesz oczyszczać Elbląga z dealerów
gość123456
To jak wiesz gdzie mieszkają to daj cynk policji ale pewnie boisz się to zrobić i nie pomożesz oczyszczać Elbląga z dealerów
gość123456