UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To jak wiesz gdzie mieszkają to daj cynk policji ale pewnie boisz się to zrobić i nie pomożesz oczyszczać Elbląga z dealerów

gość123456

Anuluj