UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
panie komisarzu po to właśnie właściciel pojazdu płaci oc, żeby poszkodowani nie musieli się użerać z pijanym kierowcą.
panie komisarzu po to właśnie właściciel pojazdu płaci oc, żeby poszkodowani nie musieli się użerać z pijanym kierowcą.