UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

za odsiadkę i koszty dochodzenia i sprawy w sądzie powinien płacić więzień, za każdy dzień po prawomocnym wyroku, jeżeli nie ma z czego, to zagonić do roboty. Przede wszystkim dieta bardzo niskokaloryczna!!!


Anuluj