Wybrany wątek opinii

Najpier nich policja weźmie sie za dilerów bo na starówce ze3 mieszka
(2015.09.20)
To jak wiesz gdzie mieszkają to daj cynk policji ale pewnie boisz się to zrobić i nie pomożesz oczyszczać Elbląga z dealerów
gość123456 (2015.09.20)
Powrót do komentarzy