Wybrany wątek opinii
Najpier nich policja weźmie sie za dilerów bo na starówce ze3 mieszka
Do moderacji
Odpowiedz
7
0
To jak wiesz gdzie mieszkają to daj cynk policji ale pewnie boisz się to zrobić i nie pomożesz oczyszczać Elbląga z dealerów
Do moderacji
Odpowiedz
6
0