Jechał 110 km/h ulicą Fromborską

10
21.05.2019
Jechał 110 km/h ulicą Fromborską
Policjanci zatrzymali do kontroli osobowe bmw. Kierujący nim 40-letni mężczyzna jechał 110 km/h w miejscu, gdzie ograniczenie pozwala na jazdę maksymalnie 50 km/h. Mężczyzna na 3 miesiące pożegnał się z prawem jazdy.
Była godz. 11 gdy policyjny patrol ruchu drogowego zatrzymał do kontroli osobowe bmw jadące ulicą Fromborską. Wcześniej została zmierzona prędkość pojazdu. Okazało się, że kierujący bmw 40-latek miał na liczniku 110 km/h. Tym samym przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy na 3 miesiące. Mężczyzna został też ukarany 500 złotowym mandatem. Zatrzymano mu na 3 miesiące prawo jazdy. Od początku roku policyjne kontrole doprowadziły do zatrzymania za tego rodzaju wykroczenie 84 praw jazdy.
   
kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Dla formalnosci to Policja nie zabiera prawo jazdy tylko ustawodawca. Policja wykonuje swoje czynnosci Tak jak nakazuje mu ustawodawca.
POwodzenia (2019.05.21)

info

5  
  3
Na fromborskiej jest chore oznakowanie. Najpierw jest teren zabudowany, Potem przez 200 metrow mozna jechac 90km/h by przez nastepne 100 metrow jechac 50 km/h ( teren zabudowany, potem mamy znaowu 90 km/h, przed Krasnym lasem mamy 70km/h, a w samym Krasnym lesie 50km/h. Tak wyglada Fromborska :D
hvK (2019.05.21)

info

6  
  2
Kiedy na Fromborskiej miasto zrobi porządek z dzikami?! Całe watachy się przechadzaja szczególnie po zmroku. Tragedia wisi w powietrzu. Dziurawy płot przy zapuszczonym sadzie to miejsce z którego wychodzą najczęściej. Jaki problem postawić siatkę leśną?
(2019.05.21)

info

10  
  1
Dziki nie przekraczają prędkości, nie można ich ukarać mandatem i nie można im odebrać prawa jazdy dla statystyk więc nikogo nie obchodzą.
(2019.05.21)

info

11  
  1
Na Fromborskiej czyli Krasny Las schowani za krzakami prawie leżał z tą suszarką jak mierzył prędkość no paranoja Ci milicjanci.
Olimpijczyk (2019.05.21)

info

3  
  2
przednowco znien lekarza brawo POLICJA
(2019.05.21)

info

0  
  2
"przednowco znen. .. " Chłopie wytrzeźwiej bo jutro służba na komendzie a bezkarność jest do czasu tragedii.
(2019.05.21)

info

2  
  0
wprowadzić zakaz wjazdu na teren Elbląga BMW i Audi / zwłaszcza czarnych i 20 letnich / i będzie spokój.
jaaaaaaaaaaa (2019.05.22)

info

1  
  0
bardzo dobrze
(2019.05.22)

info

1  
  0
Z Tymi BMW jest jak z księżmi . Myślą że są Bogami i wszystko im wolno. I zawsze jedni i drudzy mówią Bo Ty szufladkujesz...JPRL ????????
????????????Pinki i mózg (2019.05.23)

info

0  
  0