UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kiedy na Fromborskiej miasto zrobi porządek z dzikami?! Całe watachy się przechadzaja szczególnie po zmroku. Tragedia wisi w powietrzu. Dziurawy płot przy zapuszczonym sadzie to miejsce z którego wychodzą najczęściej. Jaki problem postawić siatkę leśną?