UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Na fromborskiej jest chore oznakowanie. Najpierw jest teren zabudowany, Potem przez 200 metrow mozna jechac 90km/h by przez nastepne 100 metrow jechac 50 km/h ( teren zabudowany, potem mamy znaowu 90 km/h, przed Krasnym lasem mamy 70km/h, a w samym Krasnym lesie 50km/h. Tak wyglada Fromborska :D
hvK