UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dziki nie przekraczają prędkości, nie można ich ukarać mandatem i nie można im odebrać prawa jazdy dla statystyk więc nikogo nie obchodzą.


Anuluj