UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dziki nie przekraczają prędkości, nie można ich ukarać mandatem i nie można im odebrać prawa jazdy dla statystyk więc nikogo nie obchodzą.
Dziki nie przekraczają prędkości, nie można ich ukarać mandatem i nie można im odebrać prawa jazdy dla statystyk więc nikogo nie obchodzą.