UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kiedy na Fromborskiej miasto zrobi porządek z dzikami?! Całe watachy się przechadzaja szczególnie po zmroku. Tragedia wisi w powietrzu. Dziurawy płot przy zapuszczonym sadzie to miejsce z którego wychodzą najczęściej. Jaki problem postawić siatkę leśną?


Anuluj