UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

wprowadzić zakaz wjazdu na teren Elbląga BMW i Audi / zwłaszcza czarnych i 20 letnich / i będzie spokój.

jaaaaaaaaaaa

Anuluj