UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
wprowadzić zakaz wjazdu na teren Elbląga BMW i Audi / zwłaszcza czarnych i 20 letnich / i będzie spokój.
jaaaaaaaaaaa
wprowadzić zakaz wjazdu na teren Elbląga BMW i Audi / zwłaszcza czarnych i 20 letnich / i będzie spokój.
jaaaaaaaaaaa