UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na fromborskiej jest chore oznakowanie. Najpierw jest teren zabudowany, Potem przez 200 metrow mozna jechac 90km/h by przez nastepne 100 metrow jechac 50 km/h ( teren zabudowany, potem mamy znaowu 90 km/h, przed Krasnym lasem mamy 70km/h, a w samym Krasnym lesie 50km/h. Tak wyglada Fromborska :D
hvK