Dał 10 euro, bo nie chciał mandatu
fot. Michał Skroboszewski
"Spieszyłem się i popełniłem błąd. Nigdy wcześniej tak nie robiłem" - 62-letni Andrzej S. tłumaczył dziś (27 lutego) przed sądem, dlaczego wręczył policjantowi 10 euro. Mężczyzna przechodził przez przejście dla pieszych na czerwonym świetle, miał zostać ukarany mandatem, a skończyło się poważnym zarzutem - wręczenia łapówki.