UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Może gościu był roztargniomy jak ten sędzia co zakosil 50 zlotych i nie wiedział dokładnie co robi. Myślę że zostanie ten Pan uniewinniony, przynajmniej tak się to powinno stać. Proponuję jeszcze się rozplakac to też pomaga jak było widać w przypadku wspomnianego wyżej sędziego
Herbatniki