UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

kto wręczałby łapówkę w wysokości kary, tym bardziej, że nie dostaje się w tym przypadku punktów jak kierowca. Ja tam wierzę że facet chciał szybko uregulować mandat i nie sądził, że sprawa zostanie rozdmuchana przez gończych, którzy może poczuli się zignorowani bo facet poświęcił im zbyt mało uwagi, nie byli zbyt ważni dla niego to mu pokazali.