UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A po co sąd ma tyle razy rozpatrywać prostą sprawę. W sumie człowiek zawinił, dowalić powinni mu szybko jakąś karę finansową i po sprawie. Ale przecież nasze sądy musza płakać, że są zawalone sprawami. Na własne życzenie.

mm263

Anuluj