UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A po co sąd ma tyle razy rozpatrywać prostą sprawę. W sumie człowiek zawinił, dowalić powinni mu szybko jakąś karę finansową i po sprawie. Ale przecież nasze sądy musza płakać, że są zawalone sprawami. Na własne życzenie.
mm263