UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A policja to nie ma się już czym zajmować? - powinni to olać, gościowi dać jak najsurowszy mandat za to wykroczenie i po sprawie. Teraz przez takich nadąsanych policjantów - musimy płacić za rozprawy sądowe i wszystkie koszta z tym związane.
eee-rrr