UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A policja to nie ma się już czym zajmować? - powinni to olać, gościowi dać jak najsurowszy mandat za to wykroczenie i po sprawie. Teraz przez takich nadąsanych policjantów - musimy płacić za rozprawy sądowe i wszystkie koszta z tym związane.

eee-rrr

Anuluj