UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A policja to nie ma się już czym zajmować? - powinni to olać, gościowi dać jak najsurowszy mandat za to wykroczenie i po sprawie. Teraz przez takich nadąsanych policjantów - musimy płacić za rozprawy sądowe i wszystkie koszta z tym związane.

eee-rrr