UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Herbatniki - Roztargniony to może być przedstawiciel "specjalnej kasty", zwykły obywatel na 8 lat do kicia! Wolne sądy?????
@Herbatniki - Roztargniony to może być przedstawiciel "specjalnej kasty", zwykły obywatel na 8 lat do kicia! Wolne sądy?????