„50+” - niebezpieczna prędkość
fot. policja
Policjanci z ruchu drogowego zatrzymali wczoraj (11 października) dwóch kierujących, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o 50 km/h. Pierwszy z nich kierował motocyklem honda, drugi osobowym renault. W tych przypadkach funkcjonariusze zatrzymali im prawa jazdy na trzy miesiące.