„50+” - niebezpieczna prędkość

10
11.10.2018
„50+” - niebezpieczna prędkość
fot. policja
Policjanci z ruchu drogowego zatrzymali wczoraj (11 października) dwóch kierujących, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o 50 km/h. Pierwszy z nich kierował motocyklem honda, drugi osobowym renault. W tych przypadkach funkcjonariusze zatrzymali im prawa jazdy na trzy miesiące.
Pierwszy z zatrzymanych do kontroli to 30-latek. Motocyklem honda jechał ulicą Królewiecką w Elblągu z prędkością 118 km/h. Drugi z mężczyzn został skontrolowany w miejscowości Nowy Dwór Elbląski. 43-latek przekroczył prędkość o 52 km/h. Mężczyzna rozpędził swoje renault do 102 km/h, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50-tki. W tych przypadkach funkcjonariusze zatrzymali im prawa jazdy na trzy miesiące i ukarali mandatami w wysokości 400 zł oraz 10 punktami karnymi. Przekraczanie dozwolonej prędkości to jedna z najczęstszych przyczyn poważnych w skutkach wypadków drogowych. Apelujemy do kierowców o rozwagę.
   
Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Paranoja. ????
Klient 2 (2018.10.11)

info

2  
  1
Wczoraj to był 10 październik !!!!!
???????????? (2018.10.11)

info

1  
  0
Policyjni bandyci. To cód że nie zamordowali nikogo w przeciągu 24h choć pewności nie ma u tych morderców pod przykrywką prawa.
(2018.10.11)

info

2  
  5
Wydarzenie stulecia, LOL.
(2018.10.11)

info

1  
  2
Ul. Królewiecka toć to tuż pod nosem naszych drogich z Drogówki !!!
(2018.10.11)

info

0  
  0
Zatrzymanie prawa jazdy z tego powodu to zwykłe nadużycie . Chcecie karać za prędkość stosujcie w takich przypadkach o wiele większe mandaty , bo zatrzymując komuś prawko odbieracie w wielu przypadkach tak jakby możliwość pracy . Człowiek ma 20, 30 albo i więcej kilometrów dojazdu do pracy i co ? Jakiś cwaniczkowaty glina z głupawym uśmieszkiem powie ci ,, można jeździć rowerem .. . Nie jest to śmieszne dla kogoś kto ma rodzinę na utrzymaniu. Kierując się tym tokiem myślenia to kierujący jadący niesprawnym techniczne autem powinien iść do puchy na co najmniej 5 lat. Chory tok myślenia
Ktośzpółnocy (2018.10.11)
powinno być nie 400 zł tylko 5000 zł. za jazdę z taką szybkością w MIEŚCIE ! A ktoś dojeżdżający do pracy powinien pamiętać przed decyzją o szybkości jazdy, że ponosi konsekwencje. Chory tok myślenia to wypowiedź o jeździe niesprawnym autem, które może zagrozić życiu jego dzieci, rodziców.
(2018.10.12)

info

0  
  1
@Ktośzpółnocy - - Masz super tok myślenia !!! Przecież każdy ma taką możliwość jechania zgodnie z przepisami. prawda? Czyli muszę dojeżdżać do pracy autem albo jestem kierowcą zawodowym, to nie mogę wyłączyć myślenie i zap. .. ać ile fabryka dała !!! Czy to dla Ciebie jest logiczne???
zpołudnia (2018.10.12)
Jak ludzie myślicie ? Gdzie te bandziory policyjne czyhali z radarem ? Podpowiem, w większości za tablicą tuż za gdzie normalny kierowca wyhamowuje. Tablice są tak usytuowane żeby człowiek mógł się zorientować a nie nagle cisnąć na hamulec. Ci policjanci stworzeni do zarabiania pieniędzy
(2018.10.12)

info

1  
  0
Jak już ktoś tak przesadza z prędkością to mu nawet yanosik nie byłby w stanie pomóc. ..
magik (2018.10.12)

info

0  
  0