UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Ktośzpółnocy - - Masz super tok myślenia !!! Przecież każdy ma taką możliwość jechania zgodnie z przepisami. prawda? Czyli muszę dojeżdżać do pracy autem albo jestem kierowcą zawodowym, to nie mogę wyłączyć myślenie i zap. .. ać ile fabryka dała !!! Czy to dla Ciebie jest logiczne???
zpołudnia