UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Ktośzpółnocy - - Masz super tok myślenia !!! Przecież każdy ma taką możliwość jechania zgodnie z przepisami. prawda? Czyli muszę dojeżdżać do pracy autem albo jestem kierowcą zawodowym, to nie mogę wyłączyć myślenie i zap. .. ać ile fabryka dała !!! Czy to dla Ciebie jest logiczne???

zpołudnia