UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Ktośzpółnocy - - Masz super tok myślenia !!! Przecież każdy ma taką możliwość jechania zgodnie z przepisami. prawda? Czyli muszę dojeżdżać do pracy autem albo jestem kierowcą zawodowym, to nie mogę wyłączyć myślenie i zap. .. ać ile fabryka dała !!! Czy to dla Ciebie jest logiczne???
zpołudnia