UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
powinno być nie 400 zł tylko 5000 zł. za jazdę z taką szybkością w MIEŚCIE ! A ktoś dojeżdżający do pracy powinien pamiętać przed decyzją o szybkości jazdy, że ponosi konsekwencje. Chory tok myślenia to wypowiedź o jeździe niesprawnym autem, które może zagrozić życiu jego dzieci, rodziców.