UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jak ludzie myślicie ? Gdzie te bandziory policyjne czyhali z radarem ? Podpowiem, w większości za tablicą tuż za gdzie normalny kierowca wyhamowuje. Tablice są tak usytuowane żeby człowiek mógł się zorientować a nie nagle cisnąć na hamulec. Ci policjanci stworzeni do zarabiania pieniędzy