UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak ludzie myślicie ? Gdzie te bandziory policyjne czyhali z radarem ? Podpowiem, w większości za tablicą tuż za gdzie normalny kierowca wyhamowuje. Tablice są tak usytuowane żeby człowiek mógł się zorientować a nie nagle cisnąć na hamulec. Ci policjanci stworzeni do zarabiania pieniędzy


Anuluj