UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak ludzie myślicie ? Gdzie te bandziory policyjne czyhali z radarem ? Podpowiem, w większości za tablicą tuż za gdzie normalny kierowca wyhamowuje. Tablice są tak usytuowane żeby człowiek mógł się zorientować a nie nagle cisnąć na hamulec. Ci policjanci stworzeni do zarabiania pieniędzy