UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zatrzymanie prawa jazdy z tego powodu to zwykłe nadużycie . Chcecie karać za prędkość stosujcie w takich przypadkach o wiele większe mandaty , bo zatrzymując komuś prawko odbieracie w wielu przypadkach tak jakby możliwość pracy . Człowiek ma 20, 30 albo i więcej kilometrów dojazdu do pracy i co ? Jakiś cwaniczkowaty glina z głupawym uśmieszkiem powie ci ,, można jeździć rowerem .. . Nie jest to śmieszne dla kogoś kto ma rodzinę na utrzymaniu. Kierując się tym tokiem myślenia to kierujący jadący niesprawnym techniczne autem powinien iść do puchy na co najmniej 5 lat. Chory tok myślenia

Ktośzpółnocy