Pierwszy z nich został zatrzymany do kontroli w miejscowości Zajączkowo. Mężczyzna kierował rolniczym ursusem mając 1,6 promila alkoholu w organizmie. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy a ciągnik zabezpieczono na policyjnym parkingu.
Drugim kierującym z promilami w organizmie był rowerzysta zatrzymany przy ul. Tysiąclecia. Uwagę policjantów zwrócił sposób jazdy i brak równowagi z jaką jechał. Badanie alkotestem wykazało 2,26 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna został ukarany 500 złotowym mandatem karnym.
kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter