Wybrany wątek opinii

Tak gadacie na policje ze kontroluje ze źle a ciekawe jak by wam dziecko zabili po pijaku to pewnie były by żale gdzie policja!!!
pioron (2018.07.10)
@pioron - - To nie jest tak jak piszesz ! My a przynajmniej ja narzekam na policję za zbyt mało akcji i zbyt mało kontroli na drogach, bo naprawdę jest bardzo źle. Najgorzej oceniam naszą drogówkę za zbyt małe zaangażowanie i olewanie zgłoszeń. Ogólnie nasza elbląska policja spadła na psy i tyle mogę powiedzieć !
(2018.07.11)
Powrót do komentarzy