UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Prawdopodobnie teraz policjanci nie będą karać mandatami a do tego będą przedłużać rozpatrywanie spraw złożonych przez obywateli. Szczerze mówiąc uśmiałem się jak słyszałem to w TV. Przecież oni zawsze tak wolno pracują, chyba wolniej się nie da.
Worekśmiechu