UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Prawdopodobnie teraz policjanci nie będą karać mandatami a do tego będą przedłużać rozpatrywanie spraw złożonych przez obywateli. Szczerze mówiąc uśmiałem się jak słyszałem to w TV. Przecież oni zawsze tak wolno pracują, chyba wolniej się nie da.

Worekśmiechu

Anuluj