UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Prawdopodobnie teraz policjanci nie będą karać mandatami a do tego będą przedłużać rozpatrywanie spraw złożonych przez obywateli. Szczerze mówiąc uśmiałem się jak słyszałem to w TV. Przecież oni zawsze tak wolno pracują, chyba wolniej się nie da.

Worekśmiechu