UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

czyli jeden na traktorze, rowerzysta to tylko drobne wykroczenie. Wszyscy kierowcy aut trzeźwi i tak trzymać. Nic tak nie satysfakcjonuje jak wściekłość policjantów i brak premii w każdym miesiącu.


Anuluj