UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
czyli jeden na traktorze, rowerzysta to tylko drobne wykroczenie. Wszyscy kierowcy aut trzeźwi i tak trzymać. Nic tak nie satysfakcjonuje jak wściekłość policjantów i brak premii w każdym miesiącu.
czyli jeden na traktorze, rowerzysta to tylko drobne wykroczenie. Wszyscy kierowcy aut trzeźwi i tak trzymać. Nic tak nie satysfakcjonuje jak wściekłość policjantów i brak premii w każdym miesiącu.