A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@pioron - - To nie jest tak jak piszesz ! My a przynajmniej ja narzekam na policję za zbyt mało akcji i zbyt mało kontroli na drogach, bo naprawdę jest bardzo źle. Najgorzej oceniam naszą drogówkę za zbyt małe zaangażowanie i olewanie zgłoszeń. Ogólnie nasza elbląska policja spadła na psy i tyle mogę powiedzieć !
" Mężczyzna kierował rolniczym ursusem mając 1,6 promila ". Dlatego właśnie potrzeba więcej akcji wieś i akcji rolnik ( teraz wielkie zagrożenie na drogach). Nie traktujcie rolników jak święte krowy, bo przepisy są dla każdego jednakowe !!!
tylko przypominam, że w świetle przepisów od 0,2 w górę jestem pijany, do tej granicy w świetle prawa jestem trzeźwy.
@traktor - - Nie bardzo rozumiem Twój wpis i do czego to przypiąć?
Rowerem można spowodować ciężki i stały uraz ciała. Tacy powinni odpowiadać jak kierowcy - więzienie i znacznie wyższy mandat (z ew. zawiasami).
Jak któraś partia zmieni zawartości alkoholu jak w nie których krajach do 0,5 lub 0,8 mają mój głos a apropo rowerzystów kiedyś milicja wykręcała wętyle i po sprawie.
@vn - Miałeś iść do lekarza, czemu nie poszłeś ??? I dalej piszesz te bzdury !!!