UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A chłopaki z Krynicy z SG siedzą w lesie bez dachu nad głową!!!!! Dramat. Kadra bierze premie i siedzi na fb!!!!!
A chłopaki z Krynicy z SG siedzą w lesie bez dachu nad głową!!!!! Dramat. Kadra bierze premie i siedzi na fb!!!!!