Zasłabł za kierownicą i uderzył w drzewo

38
03.02.2020
Zasłabł za kierownicą i uderzył w drzewo
fot.Michał Skroboszewski
Dziś (3 lutego) około godz. 19.30 na ul. Kościuszki, przy skrzyżowaniu ze Wspólną, 59-letni mężczyzna kierujący mazdą zasłabł i uderzył w drzewo. Na szczęście nic mu się nie stało. Zobacz zdjęcia.

Jak dowiedzieliśmy się od pracujących na miejscu zdarzenia policjantów, 59-letni mężczyzna zasłabł za kierownicą mazdy i uderzył w drzewo. Na szczęście kierowca nie odniósł obrażeń, ale pogotowie zabrało go do szpitala na badania.

Przez około 40 minut ruch w miejscu wypadku odbywał się z drobnymi utrudnieniami.

ms

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Hej ludziska, nie wiem co było przyczyną zasłabnięcia ale jeżeli macie nadciśnienie idźcie do lekarza i leczcie to. Piszę na podstawie własnych doświadczeń. ..
blod123 (2020.02.03)
@blod123 - No, ale skoro u specjalisty kardiologa zostaniesz przyjęty w 2023 roku, jesienią, o 12.30 - to co to ci da?
kogar (2020.02.03)
Do kardiologa termin na 2023 a prywatnie to na czwartek. Ot cały kraj z dykty :)
(2020.02.03)
Ludziska proszę bez zbędnych komentarzy to jest mój tata ważne że żyje!!!!!!!!
Artur K (2020.02.03)
Ważne że żyje i że nikogo nie zabił. Co nie znaczy, że nie powinien poddać się badaniom lekarskim, nie każdy może i nie każdy musi mieć prawo jazdy - trzeba być odpowiedzialnym.
(2020.02.03)
A gdzie komentarz że jak zwykle zawiniło drzewo???
Drzewko (2020.02.03)

info

12  
  19
Ta zes##ł się a nie zasłabł...jechał jak wariat.
Gosc567 (2020.02.03)
To ile tata jechał i czy udaje, ze zasłabł?
Fhahw (2020.02.03)
Żałosny jesteś
On 30 (2020.02.03)
Zasłabnąć może każdy, nawet potencjalnie zdrowy człowiek więc wstrzymajcie konie z głupimi komentarzami... idźcie spać
(2020.02.03)

info

48  
  4