Zasłabł za kierownicą i uderzył w drzewo
fot.Michał Skroboszewski
Dziś (3 lutego) około godz. 19.30 na ul. Kościuszki, przy skrzyżowaniu ze Wspólną, 59-letni mężczyzna kierujący mazdą zasłabł i uderzył w drzewo. Na szczęście nic mu się nie stało. Zobacz zdjęcia.