UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Hej ludziska, nie wiem co było przyczyną zasłabnięcia ale jeżeli macie nadciśnienie idźcie do lekarza i leczcie to. Piszę na podstawie własnych doświadczeń. ..
blod123
Hej ludziska, nie wiem co było przyczyną zasłabnięcia ale jeżeli macie nadciśnienie idźcie do lekarza i leczcie to. Piszę na podstawie własnych doświadczeń. ..
blod123