UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Hej ludziska, nie wiem co było przyczyną zasłabnięcia ale jeżeli macie nadciśnienie idźcie do lekarza i leczcie to. Piszę na podstawie własnych doświadczeń. ..

blod123

Anuluj