UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ważne że żyje i że nikogo nie zabił. Co nie znaczy, że nie powinien poddać się badaniom lekarskim, nie każdy może i nie każdy musi mieć prawo jazdy - trzeba być odpowiedzialnym.


Anuluj