UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ważne że żyje i że nikogo nie zabił. Co nie znaczy, że nie powinien poddać się badaniom lekarskim, nie każdy może i nie każdy musi mieć prawo jazdy - trzeba być odpowiedzialnym.
Ważne że żyje i że nikogo nie zabił. Co nie znaczy, że nie powinien poddać się badaniom lekarskim, nie każdy może i nie każdy musi mieć prawo jazdy - trzeba być odpowiedzialnym.