Wybrany wątek opinii
Ważne że żyje i że nikogo nie zabił. Co nie znaczy, że nie powinien poddać się badaniom lekarskim, nie każdy może i nie każdy musi mieć prawo jazdy - trzeba być odpowiedzialnym.
Do moderacji
Odpowiedz
50
7
Na wsi każdy musi mieć prawo jazdy, bo nie ma autobusów. Zwłaszcza starsi ludzie, bo ich nie stać na taksówki, a i one nie chcą jeździć na dziurawe drogi po wioskach.
Do moderacji
Odpowiedz
7
2
Nie wiadomo czy Ty jutro nie stracisz przytomności-Krynico mądrości:(
Do moderacji
Odpowiedz
5
1