Wybrany wątek opinii

Ta zes##ł się a nie zasłabł...jechał jak wariat.
Gosc567 (2020.02.03)
Taaa widziałeś/ widziałaś licznik że głupoty piszesz !!
××× (2020.02.03)
Po zniszczeniach samochodu nie widać, żeby jechał jak wariat. Zwłaszcza że nowsze samochody mają coraz cieńsze i słabsze blachy.
(2020.02.03)
Powrót do komentarzy